Üretim

TASARIM ve MODELLEME

“Dünya modasında trendleri belirleyen unsurlar, incelikli tasarım ve kusursuz modellerdir. Türkiye’deki erkek giyim sektörünün söz sahibi tasarım ve üretim firmalarından Plazyum Giyim ise kendi tasarımları ile Türkiye’de gelişen erkek giyim sektöründe yeni trendleri belirlerken, yurtiçi ve yurtdışından birçok söz sahibi markaya fason üretimde kusursuz modeller çıkararak iş ortaklığı yaparak dünya erkek giyim sektöründe yerini sağlamlaştırmaktadır.”

DİKİM

Giysiyi giysi yapan dikişleridir derler… Plazyum Giyim, şık tasarımların kusursuz dikişi hak ettiğini bilir ve tüm ekibini bu doğrultuda kurmuştur.

KALİTE KONTROL

Kaliteli giysi üretmek, üretici ile o giysiyi üzerinde gururla taşıyan tüketiciyi ortak noktada buluşturmaktır. Kaliteli üretilmiş giyisiyi giyen tüketici ile üretici arasında ortak nokta “Memnuniyet”tir. Bu yüzden Plazyum Giyim’de görevli kalite kontrol uzmanları “Kalite Kontrol”ün aslında her şey demek olduğunu bilir ve bu doğrultuda hareket eder.

DEPO ve SEVKİYAT

Binlerce ürünü stoklayabilen Plazyum Giyim’de depo sadece ürünlerin saklandığı bir bölüm değildir, ürünlerin son tüketiciye ulaşmadan önceki ilk sergilendiği mağaza vitrini kadar önem teşkil eder.

ÇALIŞMA KOŞULLARI

Plazyum Giyim, insana, doğaya ve emeğe saygı çerçevesinde üretim yapar… Bu yüzden üretim yaparken insan sağlığını riske atmadan ve doğal hayata zarar vermeden faaliyetini sürdürür. Ayrıca çalışanların güvenliği için revir, çalışma ortamının ısı ayarını dengeleyen klimalar, hijyenik koşullarda üretilmiş yemeklerini yiyebilecekleri şık bir restaurant, dinlenme ve sosyalleşme ortamı sağlayan kafeteryasıyla, personeline sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamıştır.

350 Çalışan
10 Yıl
2000 Günlük Üretim
7500 Üretim Alanı M2
Referanslar