Kurumsal

Plazyum, üstün üretim standartları ve kalitesi ile Türkiye'nin en iyi bilinen modern erkek giyim fabrikalarından biridir. Şirket, üretimdeki güvenilirliği, sunduğu hızlı ve kaliteli hizmet ve müşterilerin taleplerini yerine getirmedeki istikrarıyla gurur duymaktadır.

2010 yılından bu yana modanın içinde yer alıyoruz. Üretim tesisimiz İstanbul'da 7,500 metre karelik kapalı alan üzerine kurulmuştur. Yılda yüz elli bin adet ceket, yüz elli bin adet pantolon, elli bin adet yelek ve yüz bin adet de palto üretiyoruz.

Plazyum, oldukça yetenekli ve tecrübeli 350 çalışanı ve idari kadrosu ile hem Türkiye'nin hem de dünyanın önde gelen markalarına uluslararası standartlarda üst düzey hizmet sunmak için çabalamaktadır.

Uluslararası denetim standartlarına sıkı sıkıya uyum gösteriyoruz ve bu standartların çoğu tarafından da akredite edilmiş durumdayız. Şirketimiz yerli ve yabancı müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için üretim teknolojisindeki yenilikleri sürekli takip etmekte ve araştırmaktadır. Müşterilerimizi fabrikada ağırlamaya ve 20 yıllık tecrübemiz ışığında üretim yapmaya hazırız.

350 Çalışan
10 Yıl
2000 Günlük Üretim
7500 Üretim Alanı M2

Misyonumuz

Kaliteyi ve güvenilirliği ön plana çıkararak müşterileri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen  takım elbise ve mont-kaban üreticisi olmak.

Referanslar